
Your favorite article always at home in time
- Save with every delivery! With our flexible subscription model, we offer you a permanent 15% discount on your favorite products.
- With no minimum term, you can cancel, change, or pause your subscription at any time, leaving you completely uncommitted.
- Complete flexibility! Choose a custom delivery interval and decide when you want to receive your next package. You can also change this interval at any time.
You already have a subscription?
Chewing items in the subscription
-
Coffee wood chewing stick
4.67 / 5.0
(42) 42 Total reviews
Normal price From $10.00Normal priceBasic price $45.45 / Per 100g$0.00selling price From $10.00 -
Chewing cheese - hard cheese chewing stick
4.72 / 5.0
(124) 124 Total reviews
Normal price From $10.00Normal priceBasic price $28.57 / Per 100g$0.00selling price From $10.00 -
Bunky Pops | Chewing stick made of hard cheese | Sample set
4.72 / 5.0
(124) 124 Total reviews
Normal price $12.00Normal priceBasic price $17.14 / Per 100g$0.00selling price $12.00 -
Leather bones - chew leather
4.46 / 5.0
(128) 128 Total reviews
Normal price From $12.00Normal priceBasic price $42.86 / Per 100g$0.00selling price From $12.00 -
Chew toy snack ball "Simba" - 100% natural rubber
3.0 / 5.0
(2) 2 Total reviews
Normal price $12.00Normal priceBasic price $14.12 / Per 100g$0.00selling price $12.00
Food in the subscription
-
Sample pack of food for adult dogs | grain-free
4.83 / 5.0
(12) 12 Total reviews
Normal price From $11.00Normal priceBasic price $1.50 / Per 100g$0.00selling price From $11.00 -
Sample pack of food for puppies | grain-free
5.0 / 5.0
(7) 7 Total reviews
Normal price $11.00Normal priceBasic price $1.83 / Per 100g$19.00selling price $11.00Offer -
Junior dry food with chicken for puppies - grain-free
4.43 / 5.0
(21) 21 Total reviews
Normal price From $30.00Normal priceBasic price $1.50 / Per 100g$0.00selling price From $30.00 -
Junior dry food with salmon for puppies - grain -free
4.38 / 5.0
(8) 8 Total reviews
Normal price From $30.00Normal priceBasic price $1.50 / Per 100g$0.00selling price From $30.00 -
Adult dry food with Angus beef - grain-free
4.64 / 5.0
(11) 11 Total reviews
Normal price From $30.00Normal priceBasic price $1.50 / Per 100g$0.00selling price From $30.00

Just in time and uncomplicated
Our Premium dry food needs no Flavors or flavor enhancers. Acceptance comes automatically through the natural Taste of high-quality Meat and fresh vegetables. It is ideal as a complete feed and a very delicate choice. Our Premium wet food is ideal as a complete food for your dog and is characterized by its unique BARF quality in the varieties chicken or beef.
With the food subscription, you save 15% on your favorite food permanently. With recurring deliveries and payments, everything runs automatically, giving you time for the important things in life.
Wet food in the subscription
-
Pure chicken | B.A.R.F. Quality | Wet food
4.92 / 5.0
(12) 12 Total reviews
Normal price From $5.00Normal priceBasic price $1.25 / Per 100g$0.00selling price From $5.00 -
Wet food pure beef - BARF quality
5.0 / 5.0
(2) 2 Total reviews
Normal price From $5.00Normal priceBasic price $1.25 / Per 100g$0.00selling price From $5.00 -
Pure lamb | B.A.R.F. Quality | Wet food
5.0 / 5.0
(15) 15 Total reviews
Normal price From $5.00Normal priceBasic price $1.25 / Per 100g$0.00selling price From $5.00 -
Pure wet horse food - BARF quality
5.0 / 5.0
(2) 2 Total reviews
Normal price From $5.00Normal priceBasic price $1.25 / Per 100g$0.00selling price From $5.00 -
Set of 6 | Pure chicken (400g each) | B.A.R.F. Quality | Wet food
4.92 / 5.0
(12) 12 Total reviews
Normal price From $24.00Normal priceBasic price $1.00 / Per 100g$0.00selling price From $24.00
Packages in the subscription
-
Offer
“Chewing fun” package
4.93 / 5.0
(15) 15 Total reviews
Normal price From $47.00Normal priceBasic price $13.06 / Per 100g$63.00selling price From $47.00Offer -
Offer
“Healthy snack” package
5.0 / 5.0
(1) 1 Total reviews
Normal price $35.00Normal priceBasic price $10.00 / Per 100g$40.00selling price $35.00Offer -
“Favorite Pieces” package
4.86 / 5.0
(21) 21 Total reviews
Normal price From $41.00Normal priceBasic price $10.30 / Per 100g$55.00selling price From $41.00Offer -
Offer
Foodie Package
Normal price From $35.00Normal priceBasic price $4.38 / Per 100g$48.00selling price From $35.00Offer -
Offer
“Foodie Mini” package
Normal price $59.00Normal priceBasic price $7.81 / Per 100g$75.00selling price $59.00Offer
